Home Bota
Tërmet i fuqishëm në Itali
Një tërmet i forcës 4.75 të shkallës richter ka rënë pak më parë në zonën e Kalabrisë në Itali duke shkaktuar panik tek banorët.

Për momentin nuk raportohet për viktima, përveç disa të lënduarëve si edhe disa dëmeve të vogla materiale, megjithatë banorët lokalë bëjnë me dije për mediat italianë dhe tronditja ka qenë e fortë duke bërë që të dalin jashtë shtëpive dhe zyrave.


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Mbytet teksa po i propozonte të dashurës nën ujë
E FRIKSHME/ Tërmeti që goditi Shqipërinë, do e shkatërronte Stambollin (FOTO LAJM)
Cigaret elektrike, ndërron jetë personi i tetë në SHBA
Plani sekret për djegien e Amazonës
Shurdhohen, këputen dhe vjellin: Zbulohet misteri pse sëmuren diplomatët në Kubë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media