Home Bota
E RËNDË/ Plas arma në shtëpi, 3 të vdekur disa të plagosur
Të shtënat me armë në një shtëpi në qytetin holandez të Dordrecht, ka lënë disa të plagosur rëndë, ndërsa dyshohet se 3 persona kanë mbetur të vrarë.

Autoritetet nuk kanë konfirmuar ende numrin e personave të përfshirë, ndërsa në vendngjarje kanë mbërritur forca të shumta policie të cilët po hetojnë dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sipas mediave të huaja thuhet se në një shtëpi ka pasur të shtëna me armë, por ende nuk ka detaje. Në një komunikim në Twitter, Policia njoftoi se ka pasur viktima.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Mbytet teksa po i propozonte të dashurës nën ujë
E FRIKSHME/ Tërmeti që goditi Shqipërinë, do e shkatërronte Stambollin (FOTO LAJM)
Cigaret elektrike, ndërron jetë personi i tetë në SHBA
Plani sekret për djegien e Amazonës
Shurdhohen, këputen dhe vjellin: Zbulohet misteri pse sëmuren diplomatët në Kubë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media