Home Bota
18 vjet nga 11 shtatori, mjeku publikon pamjet e rralla mes rrënojave (FOTO LAJM)
Sot bëhen 18 vjet nga sulmi terrorit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës kur u goditën Kullat Binjake.

Në momentet e para pas sulmit tek rrënojat kishte shkuar edhe një mjek.

Ai kishte shkrepur edhe disa fotografi nga momentet e tmerrit të 11 shtatorit 2001.

Nga sulmi terrorit kishin mbetur të vdekur rreth 3000 vitkima – pikërisht në atë vend është ndërtuar edhe memoriali kushtuar atyre – vend ky nga i cili kujtohen çdo vit, dhe jo vetëm.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Mbytet teksa po i propozonte të dashurës nën ujë
E FRIKSHME/ Tërmeti që goditi Shqipërinë, do e shkatërronte Stambollin (FOTO LAJM)
Cigaret elektrike, ndërron jetë personi i tetë në SHBA
Plani sekret për djegien e Amazonës
Shurdhohen, këputen dhe vjellin: Zbulohet misteri pse sëmuren diplomatët në Kubë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media