Home Bota
18 vjet nga 11 shtatori, mjeku publikon pamjet e rralla mes rrënojave (FOTO LAJM)
Sot bëhen 18 vjet nga sulmi terrorit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës kur u goditën Kullat Binjake.

Në momentet e para pas sulmit tek rrënojat kishte shkuar edhe një mjek.

Ai kishte shkrepur edhe disa fotografi nga momentet e tmerrit të 11 shtatorit 2001.

Nga sulmi terrorit kishin mbetur të vdekur rreth 3000 vitkima – pikërisht në atë vend është ndërtuar edhe memoriali kushtuar atyre – vend ky nga i cili kujtohen çdo vit, dhe jo vetëm.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Videoja e frikshme bëhet virale, kukulla e pushtuar lëviz sytë dhe buzën (VIDEO)
Videoja e frikshme bëhet virale, kukulla e pushtuar lëviz sytë dhe buzën (VIDEO)
Panik në avion, pasagjeri i dehur tenton të hapë derën në ajër
Nuk ishte dëgjuar, politikania punëson 8 gra që i ngjanin të bëjnë provimet në vend të saj
Zbulohet planeti i ngjashëm me tokën, i cili ka ujë dhe temperatura të njëjta

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media