Home Bota
Donte t'i vidhte dyqanin, 82 vjeçarja bën për spital hajdutin (VIDEO)
Ky është momenti kur një shitëse 82 vjeçe përballet me një hajdut i cili hyri për të vjedhur në dyqanin e saj.

Në pamjet filmike do të shikoni se si e moshura përballet me hajdutin dhe e godet atë në kokë me shkopin e saj për ecje.

Fatmirësisht 82 vjeçarja pësoi lëndime të vogla.

Lidhur me këtë ngjarje, policia ka arritur të arrestojë një 28-vjeçar, i cili dyshohet për këtë grabitje.

Ngjarja ndodhi në një dyqan në Stoke, Trent.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Cigaret elektrike, ndërron jetë personi i tetë në SHBA
Plani sekret për djegien e Amazonës
Shurdhohen, këputen dhe vjellin: Zbulohet misteri pse sëmuren diplomatët në Kubë
Ndërron jetë në moshën 91 vjeçare pronari i perandorisë së hoteleve "Hilton" (FOTO LAJM)
Shkoi në koncert por nuk u kthye, 19-vjeçarja gjendet e pajetë në rrugë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media