Home Bota
Nëna s*ks tresh në sy të vajzës 7 vjeçare, dëshmitarët habiten nga skena në plazh
Dy burra dhe një grua kanë dhuruar shfaqje erotike në plazh, ku u zhveshën në sy të vajzës së mitur të gruas, vetëm 7 vjeç dhe të disa dëshmitarëve që kanë lajmëruar policinë për skenat e turpshme që po i shihnin sytë.

Kjo ka ndodhur dje, në bregdetin e Giorgino në Itali. Të tre u arrestuan por më pas u lanë të lirë shkruajnë mediat italiane, me detyrim paraqitje.

Skena është parë nga frekuentuesit e një restoranti që ndodhej në bregdet, përfshirë edhe disa të mitur.

Ata kanë lajmëruar policinë që mbërriti me urgjencë dhe i arrestuan të tre. Dy burrat, të moshës 54 dhe 58 vjecare, ishin tashmë të njohur për policinë pasi kishin precedentë penalë. Ndërsa gruaja 38 vjecare ishte e divorcuar nga burri.Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Videoja e frikshme bëhet virale, kukulla e pushtuar lëviz sytë dhe buzën (VIDEO)
Videoja e frikshme bëhet virale, kukulla e pushtuar lëviz sytë dhe buzën (VIDEO)
Panik në avion, pasagjeri i dehur tenton të hapë derën në ajër
Nuk ishte dëgjuar, politikania punëson 8 gra që i ngjanin të bëjnë provimet në vend të saj
Zbulohet planeti i ngjashëm me tokën, i cili ka ujë dhe temperatura të njëjta

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media