Home Bota
Projektohet superjahti që do të "pushtoj" detet dhe oqeanet, vlera marramendëse (FOTO LAJM)
Një superjaht po projektohet se fumdmi për të “pushtuar” detet dhe oqeanet.

Anija që do të kushtojë 90 milionë paund është dizenjuar për të lundruar në ujërat e ngrira të artikut, e të ngjajë si një ajsberg.

283 metra e gjatë, ‘Fata Morgana’ parashikohet të mbajë në bord 12 pasagjerë dhe 18 anëtarë ekuipazhi, përfshirë një pilot helikopteri dhe një instruktor për zhytje.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Dramë në Bruksel, Makron lëshon takimin pas kritikave nga shtetet tjera përse refuzoi Maqedoninë e Veriut
"Qyteti i fantazmave" ku është e ndaluar të hyni pas perëndimit të diellit
Aksident i frikshëm në autostradën Prishtinë-Shkup, përmbyset kamioni (VIDEO)
Sela kërkon dorëheqjen e qeverisë dhe zgjedhje të parakohshme
E ëma harroi t'a puthte, reagimi qesharak i dyvjeçarit (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media