Home Bota
54-vjeçarit i qesh fati, gjen varësen e çmuar në një fushë (FOTO LAJM)
Billy Vaughan ka mbetur i kënaqur pasi atij duket se i ka “buzëqeshur fati”.

54 vjeçari zbuloi një varëse ari 22 karat në një fushë pranë qytetit të tij të lindjes Ëhitehaven.

Varësja i përket epokës së bronzit dhe pesha e saj prej 300 gram ar të pastër dhe vlen mijera euro.

Qaforet prej ari perdoreshin si stoli përreth qafës ose kyçit të dorës për të shfaqur pasuri dhe status të lartë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Dramë në Bruksel, Makron lëshon takimin pas kritikave nga shtetet tjera përse refuzoi Maqedoninë e Veriut
"Qyteti i fantazmave" ku është e ndaluar të hyni pas perëndimit të diellit
Aksident i frikshëm në autostradën Prishtinë-Shkup, përmbyset kamioni (VIDEO)
Sela kërkon dorëheqjen e qeverisë dhe zgjedhje të parakohshme
E ëma harroi t'a puthte, reagimi qesharak i dyvjeçarit (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media