Home Bota
Hipi në një lodër në parkun e lojërave, gruaja bie dhe plagoset rëndë
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një park lojërash në Angli.

Sapo ka hipur në një nga lojërat e parkut, një grua ka rënë nga lartësia e lodrës që rrotullohej me shpejtësi duke përplasur edhe një djalë kur ra në tokë.

I gjithë vendi është mbuluar në gjak dhe që të dy ata janë plagosur rëndë, por tashmë janë nën kujdesin mjeksor dhe jashtë rrezikut për jetën.

Kjo nuk është hera e parë që njerëzit plagosën në një park lojërash. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Intriga ndaj Mbretëreshës, Mbreti pushon nga puna më të mirën e haremit (FOTO LAJM)
foto ilustruese
Dëmton edhe dëgjimin e njeriut, thirrja e këtij zogu është më e larta në botë (VIDEO)
Videoja e frikshme bëhet virale, kukulla e pushtuar lëviz sytë dhe buzën (VIDEO)
Videoja e frikshme bëhet virale, kukulla e pushtuar lëviz sytë dhe buzën (VIDEO)
Panik në avion, pasagjeri i dehur tenton të hapë derën në ajër

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media