Home Bota
Policët përfundojnë në det gjatë ndjekjes së gomones, ky është gjesti i 4 trafikantëve (VIDEO)
Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në brigjet e ishullit Malaga në Spanjë. Tre efektivë policie, të cilët po ndiqnin disa trafikantë droge, kanë rrezikuar të humbnin jetën, gjatë operacionit.

Gjatë ndjekjes, gomonia e tyre është përplasur me atë të trafikantëve, ndërsa tre policët përfunduan në det.

Ndryshe nga ç’mund të mendosh, katër trafikantët i erdhën në ndihmë policëve duke i shpëtuar jetën. Pas "operacionit" të shpëtimit katër trafikantët u arrestuan, ndërsa në gomone iu gjetën tre ton kanabis.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Videoja e frikshme bëhet virale, kukulla e pushtuar lëviz sytë dhe buzën (VIDEO)
Videoja e frikshme bëhet virale, kukulla e pushtuar lëviz sytë dhe buzën (VIDEO)
Panik në avion, pasagjeri i dehur tenton të hapë derën në ajër
Nuk ishte dëgjuar, politikania punëson 8 gra që i ngjanin të bëjnë provimet në vend të saj
Zbulohet planeti i ngjashëm me tokën, i cili ka ujë dhe temperatura të njëjta

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media