Home Bota
Vranë babain përdhunues me thika dhe çekiç, tre motrat përballen me gjykatën
Tre motra adoleshente kanë vrarë babain e tyre përdhunues. Vajzat përballen me akuzën për vrasjen e babait Mikhail Khachaturyan. Raportohet se 57-vjeçari u torturoi dhe abuzoi seksualisht me to për vite.

Krestina, Angelina dhe Maria, përkatësisht të moshave 19, 18 dhe 17 vjeç, vranë babain duke e qëlluar me thikë gjahu dhe çekiç.

Ato pretendojnë se ndërmorën aktin pas shumë vitesh abuzim.Në gjykatë ato kanë rrëfyer krimin e kryer. Babi i tyre ishte në gjumë kur planifikuan sulmin.

Motrat rrëfyen se shfrytëzuan momentin dhe i gjuajtën fillimisht me thikë e më pas me çekiç.Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Intriga ndaj Mbretëreshës, Mbreti pushon nga puna më të mirën e haremit (FOTO LAJM)
foto ilustruese
Dëmton edhe dëgjimin e njeriut, thirrja e këtij zogu është më e larta në botë (VIDEO)
Videoja e frikshme bëhet virale, kukulla e pushtuar lëviz sytë dhe buzën (VIDEO)
Videoja e frikshme bëhet virale, kukulla e pushtuar lëviz sytë dhe buzën (VIDEO)
Panik në avion, pasagjeri i dehur tenton të hapë derën në ajër

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media