Home Bota
E ëma harroi t'a puthte, reagimi qesharak i dyvjeçarit (VIDEO)
Një video e dyvjeçarit Aleksandri Simos nga Florida është bërë virale në rrjet për reagimin e tij të adhurueshëm, kur nëna e tij u largua për punë dhe nuk e puthi.

Vogëlushi reagoi duke ngritur duart lart në kokë i zemëruar dhe në video dëgjohet teksa thotë: Mami, mami mua….

Babai i Aleksandrit, Christos, me telefonin e tij e filmoi këtë moment aq të bukur, por edhe qesharak në të njëjtën kohë.

Në këtë video Aleksandri shihet teksa i shpjegon babait të tij i mërzitur se mami iku dhe nuk i dhuroi atij një puthje.

Nëna e tij Diana pasi e postoi videon, pa që kishte arritur mbi 20 mijë shikime.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Pas sulmit me 250 viktima, shpallet fituesi i zgjedhjeve paqësore në Sri Lanka
ITALI/ Pamje të frikshme, orteku merr çdo gjë që i del para (VIDEO)
Iu nënshtrua operacioneve plastike që 20 vjeç, kështu duket sot e reja (FOTO LAJM)
Ministri serb i Shëndetësisë flet për Vuçiç: Ishte në rrezik për jetën
Dy avionë pasagjerësh përplasen në Aeroportin e Frankfurtit

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media