Home Bota
Aksident i frikshëm në autostradën Prishtinë-Shkup, përmbyset kamioni (VIDEO)
Një aksident ka ndodhur në autostradën Prishtinë-Shkup, ku një kamion është rrokullisur.

Indeksonline mëson se nga ky vetaksident ka Të lënduar.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po e heton rastin.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Pas sulmit me 250 viktima, shpallet fituesi i zgjedhjeve paqësore në Sri Lanka
ITALI/ Pamje të frikshme, orteku merr çdo gjë që i del para (VIDEO)
Iu nënshtrua operacioneve plastike që 20 vjeç, kështu duket sot e reja (FOTO LAJM)
Ministri serb i Shëndetësisë flet për Vuçiç: Ishte në rrezik për jetën
Dy avionë pasagjerësh përplasen në Aeroportin e Frankfurtit

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media