Home Bota
Kreu marrëdhënie me nxënësin adoleshent, procedohet mësuesja 63 vjeçare (FOTO LAJM)
Një mësuese veterane 63-vjeçare nga Karolina e Vreiut, në SHBA, është arestuar pasi ka kryer marrëdhënie seksuale me një nxënës 17-vjeçar.
Një mësuese veterane 63-vjeçare nga Karolina e Vreiut, në SHBA, është arrestuar pasi ka kryer marrëdhënie seksuale me një nxënës 17-vjeçar.

Ema Ogle, mësuese për këshillim karriere dhe edukimi teknik në një gjimnaz në SHBA, u arrestua për Hallouin dhe ndaj saj u ngritën akuza për veprime të padenja me nxënës si dhe për krim kundër natyrës.

Sipas policisë, Ogle ka nisur një marrëdhënie me nxënësin këtë pranverë, dhe kanë kryer marrëdhënie gjatë verës.


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Pacienti e sulmoi seksualisht në ambulancë, infermierja: Kapi të pasmet e mia (FOTO LAJM)
Gruaja çon telefonin për ta rregulluar, punonjësi ia merr fotot intime (FOTO LAJM)
Bëri 3.5 vite burg, gazetari turk arrestohet tre ditë pas lirimit sepse shkruajti këtë shkrim
Donald Trump "fëlliqet" në aeroport, incidenti që i ndodhi për të dytën herë (FOTO LAJM)
Venecia nën ujë, dalin fotot me pamjet katastrofike (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media