Home Bota
I humbur prej ditësh, gjendet dora e turistit brenda një peshkaqeni
Një turist skocez dyshohet se ka vdekur pasi gjetën një dorë në stomakun e një peshkaqeni.

Ai rezulton i humbur që prej fundjavës dhe herën e fundit që është parë ka qenë duke bërë zhytje në det afër Madagaskarit.

44 vjeçari ishte me pushime me bashkëshorten e tij. Dora është identifikuar nga unaza që kishte në gisht.

Këtë e vërtetoi bashkëshortja e tij.

Një prej qytetarëve të zonës shprehet se shumë helikopterë e zhytës u nisën në kërkim të tij por nuk e kanë gjetur ende.

Ai shprehet gjithashtu që deti plazhi ka shumë tabela që paralajmërojnë se ka shumë peshkaqen.

Madje edhe në det janë të vendosura rrjeta ndarëse që sinjalizojnë një kufi nga ku pushuesit nuk duhet ta kalojnë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ministri serb i Shëndetësisë flet për Vuçiç: Ishte në rrezik për jetën
Dy avionë pasagjerësh përplasen në Aeroportin e Frankfurtit
7 viktima dhe 25 të plagosur, e diel e zezë në Bangladesh
Çdo gjë nën ujë, Venecia pritet të goditet nga stuhitë
Fituesi i lotarisë është më i lumtur tani që shkarkon qymyr e s’ka para (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media