Home Bota
Ishte duke incizuar me dron, i ndodh e papritura (VIDEO)
Një person ishte duke filmuar me dronin e tij në Kolorado, kur e papritura ndodhi.

Joshua dhe gruaja e tij po vizitonin familjen në Kolorado, të cilët vendosën të shpenzojnë një ditë në peizazhet malore të vendit, transmeton lajmi.net.

Gjersa po bënin një gjë të tillë, Joshua vendosi që të xhiroi me dronin e tij dy mijë dollarësh.

Përgjatë rrugëtimit të incizimit, droni i tij has në një shqiponjë, kur kjo e fundit e sulmon atë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
ITALI/ Pamje të frikshme, orteku merr çdo gjë që i del para (VIDEO)
Iu nënshtrua operacioneve plastike që 20 vjeç, kështu duket sot e reja (FOTO LAJM)
Ministri serb i Shëndetësisë flet për Vuçiç: Ishte në rrezik për jetën
Dy avionë pasagjerësh përplasen në Aeroportin e Frankfurtit
7 viktima dhe 25 të plagosur, e diel e zezë në Bangladesh

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media