Home Bota
I gjetën dorën brenda peshkaqenit, gruaja e njeh nga unaza në gisht
Dora e një 44 vjeçari është gjetur brenda stomakut të një peshkaqeni në Reunion Islands.

Peshkaqeni ishte i llojit tigër, një nga grabitqarët më të rrezikshëm, ndërkohë që trupi i turistit akoma nuk është gjetur shkruan albeu.com.

Unaza e martesës ishte akoma në dorën e tij ndërkohë që familja e kërkonte prej 7 ditësh.

Ka qenë bashkëshortja e tij që ka konfirmuar dyshimet e policisë pasi ka parë unazën.

Që nga viti 2011, ky është sulmi i 24 i peshkaqenëve tigër. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ministri serb i Shëndetësisë flet për Vuçiç: Ishte në rrezik për jetën
Dy avionë pasagjerësh përplasen në Aeroportin e Frankfurtit
7 viktima dhe 25 të plagosur, e diel e zezë në Bangladesh
Çdo gjë nën ujë, Venecia pritet të goditet nga stuhitë
Fituesi i lotarisë është më i lumtur tani që shkarkon qymyr e s’ka para (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media