Home Bota
5 vjeçari që po bën xhiron e rrjetit, thërret shokët në ditën e adoptimit
Një djalë i vogël, 5 vjecar është bërë viral në Internet pasi ka vendosur që birësimin e tij ta bëjë në sy të të gjithë shokëve dhe shoqeve të tij.

Michael e ka pritur me shumë gëzim dhe dashuri adoptimin e tij, dhe për këtë arsye ka ftuar edhe shokët e klasës në Gjykatë.

Ata janë shprehur se kanë ardhur për të ndjekur Michaelin sepse e kanë shok të ngushtë dhe e duan shumë.

Sigurisht që një gjest i tillë nuk mund të shpëtonte pa bërë xhiron e rrjetit sepse të gjithë kemi nevojë për pak dashuri. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Virusi i ri kinez infekton me qindra persona
MEKSIKË/ Kartelet e drogës ekzekutojnë 10 muzikantë
Ndahet nga jeta njeriu më i shkurtër në botë (FOTO LAJM)
Arrestohet kleriku i ISIS që peshonte plot 250 kg, si u transportua në burg (FOTO LAJM)
Tërmeti shkund Greqinë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media