Home Bota
Shkon në televizion dhe rrëfen live: Kam vrarë të dashurën
Këtë të mërkurë gjatë një transmetimi televiziv direkt në ‘News18’, deklaroi se ka vrarë të dashurën e tij gjatë natës së ndërrimit të viteve.

“Kam bërë një gabim”, janë fjalët e 31-vjeçarit indian Maninder Singh, i cili u arrestua menjëherë pas rrëfimit nga policia e Chandigar, në Punjab.

Singh ishte në liri me kusht pas një dënimi të mëparshëm, po për vrasje, në vitin 2010.

Sarabjit Kaur, e dashura e tij ishte 27 vjeçe dhe punonte si infermire në një spital privat.

Ajo u mbyt në dhomën e hotelit ku ndodheshin, ndërkohë që çifti kishin planifikuar që të martoheshin, shkruan noa.al.

Singh, i cili që nga momenti i krimit ishte shpallur në kërkim si i dyshuari i vetëm, u paraqit në studion e televizionit dhe kërkoi që të rrëfente live se kishte vrarë Sarabjit, pasi ajo i kishte thënë se nuk e donte më dhe se kishte në plan që të ndaheshin.

Transmetimi u pa nga miliona telespektatorë, ndërkohë që ky rast ngjalli debate të forta lidhur me etikën e transmetimit dhe se si u lejua që të fliste pa praninë e një avokati.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
I mituri ruan trupin e pajetë: Gjyshi më tha të mos dal jashtë se ka virus
Ndryshe nga të gjithë VIP-at, Kate Middleton shkëlqeu me atletet 38 dollarshe (FOTO LAJM)
Frika nga koronavirusi, zbrazen supermarketet në Greqi
Eurothink: Greqia po zvarrit zbatimin e Marrëveshjes së Prespës
Bëhet viral në rrjet, gazetari raporton live aksidenatlisht me filtra (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media