Home Bota
Macja me peshë 19 kg më në fund gjen përgjithmonë në shtëpi të sajën
Një mace ka arritur një peshë të konsiderueshme dhe kjo për faktin se pronari i saj nuk reshtte së i mbushuri tasin e ushqimit sapo e mbaronte duke e lënë përherë plot. Kjo bëri që macja të arrijë një peshë vërtet të frikshme.

Një mace me emrin Bazooka më në fund e gjeti shtëpinë e saj përgjithmonë pasi filloi përpjekjet e saj për humbjen e peshës.

Ajo quhet Fluffball, dhe kur u vendos në peshore shkoi afërsisht 19 kg. Në momentin kur pronari i saj ndërroi jetë, dikush tjetër vendosi të kujdeset për felinin duke ndihmuar edhe rënien e saj në peshë.

Kujdestarët e tij në Shoqërinë për Parandalimin e Mizorisë ndaj Kafshëve (SPCA) në Belfast besojnë se madhësia e saj është për shkak të faktit që pronari i tij kishte një pakujdesi të tepruar dhe nuk reshtte së i mbushuri vazhdimisht tasin me ushqim.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
I mituri ruan trupin e pajetë: Gjyshi më tha të mos dal jashtë se ka virus
Ndryshe nga të gjithë VIP-at, Kate Middleton shkëlqeu me atletet 38 dollarshe (FOTO LAJM)
Frika nga koronavirusi, zbrazen supermarketet në Greqi
Eurothink: Greqia po zvarrit zbatimin e Marrëveshjes së Prespës
Bëhet viral në rrjet, gazetari raporton live aksidenatlisht me filtra (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media