Home Bota
Biçikleta e lundrueshme, shndërrohet në shumë pak minuta (VIDEO)
Ky djalë është duke bërë një biçikletë uji. Ky set biçikletash që njihet edhe me emrin Shuttle Bike Kit i lëjon njerëzit të konvertojnë një biçikletë të zakonshme në një mjet lundrimi.

Gjithçka fiksohet përmes 2 shtyllave metalike të cilat vendosen njëra përballë tjetrës.

Gjithë komponentët kombinohen dhe përputhen shumë mirë midis tyre dhe kjo pajisje mund të zhvendoset me një shpejtësi pre 7 milje në orë.

Konvertimi i gjithçkaje është vetëm çështje minutash. Sapo e vendosni atë në ujë është e gatshme për t’u ngarë. Ajo është dizajnuar në vitet 90 dhe sot shitet në mbarë botën.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
I mituri ruan trupin e pajetë: Gjyshi më tha të mos dal jashtë se ka virus
Ndryshe nga të gjithë VIP-at, Kate Middleton shkëlqeu me atletet 38 dollarshe (FOTO LAJM)
Frika nga koronavirusi, zbrazen supermarketet në Greqi
Eurothink: Greqia po zvarrit zbatimin e Marrëveshjes së Prespës
Bëhet viral në rrjet, gazetari raporton live aksidenatlisht me filtra (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media