Home Bota
E ëma e rreh për vdekje pse kishte bërë rrobat pis, i ati e varros në pyll 5-vjeçarin
Nëna vret djalin 5-vjeçar, babai e gropos në pyll/ Zbulohet skema e ngjarjes makabër. Çfarë tha i mituri pak muaj para vdekjes

Në prill të viti të kaluar (2019) vogëlushi AJ Freund, 5-vjeç u gjet i vdekur në një gropë të cekët, në Crystal Lake, të Illinois, SHBA, pasi u vra nga e ëma.

Seanca gjyqësore javën e kaluar në ngarkim të një çifti të akuzuar për vrasjen e djalit të tyre, ka nxjerrë në pah detaje tronditëse.

Nga ekspertiza e kryer në trupin e vogëlushit, rezultoi se ai ishte dhunuar dhe torturuar për muaj me radhë, para se të vritej.

Katër muaj para vdekjes së tij, ai ishte dërguar në spital, me shenja të dukshme dhune.

Në spital i mituri ishte munduar që të mbronte nënën e tij, e cila muaj më vonë ia mori jetën.

“Ndoshta mami nuk donte të më bënte keq!” mësohet të ketë thënë ai në spital.

Nëna dhe babai i vogëlushit, JoAnn Cunningham dhe Andrew Freund akuzohen se kanë vrarë djalin, vetëm sepse kishte bërë mbathjet pis.

Nëna dyshohet se i mori jetën të voglit, ndërsa i shoqi dyshohet se e ka ndihmuar për të fshehur trupin në pyll.

Fillimisht çifti denoncoi zhdukjen e djalit, por kur eshtrat u gjetën nëntorin e kaluar, prindërit u arrestuan. Gjatë marrjes në pyetje, JoAnn rrëfeu gjithçka.

Ai bashkë me të shoqen të rrezikojnë nga 20 deri në 60 vite burg.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
I mituri ruan trupin e pajetë: Gjyshi më tha të mos dal jashtë se ka virus
Ndryshe nga të gjithë VIP-at, Kate Middleton shkëlqeu me atletet 38 dollarshe (FOTO LAJM)
Frika nga koronavirusi, zbrazen supermarketet në Greqi
Eurothink: Greqia po zvarrit zbatimin e Marrëveshjes së Prespës
Bëhet viral në rrjet, gazetari raporton live aksidenatlisht me filtra (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media