Home Bota
ALARMANTE/ 31 vjeçari dyshohet se është i prekur nga koronavirusi dhe ka infektuar burgun (FOTO LAJM)
Autoritetet britanike janë vënë në alarm, pasi dyshohet se një shpërndarës droge në burgun e sigurisë së lartë, mund të jetë infektuar nga koronavirusi. Sipas mediave të huaja, ai është ekstraduar nga Tajlanda drejt Mbretërisë së Bashkuar më 27 janar.

Mark Rumble, 31 vjeç, nga Oksfordshire, u dërgua përsëri në Mbretërinë e Bashkuar për t’u përballur me akuzat për shpërndarje droge.

Raportohet se ai ka rënë përtokë pa ndjenja ditën e djeshme në qelinë e tij, Ndërsa një tjetër i burgosur shfaqi simptoma të ngjashme me gripin.

Ndërkohë, një person u tretë po testohet për koronavirus. Në total janë konfirmuar 33 raste me koronavirus në Tajlandë, vendi i parë ku u përhap virusi jashtë Kinës.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
I mituri ruan trupin e pajetë: Gjyshi më tha të mos dal jashtë se ka virus
Ndryshe nga të gjithë VIP-at, Kate Middleton shkëlqeu me atletet 38 dollarshe (FOTO LAJM)
Frika nga koronavirusi, zbrazen supermarketet në Greqi
Eurothink: Greqia po zvarrit zbatimin e Marrëveshjes së Prespës
Bëhet viral në rrjet, gazetari raporton live aksidenatlisht me filtra (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media