Home Bota
Pas largimit të bujshëm, Harry dhe Meghan kthehen në Londër (FOTO LAJM)
Para pak kohësh Meghan dhe Harry hoqën dorë nga roli mbretëror dhe u shpërngulën në Kanada, për të jetuar si të pavarur financiarisht, së bashku me të voglin e tyre Archie. Familja kanë nisur jetën e tyre të re por së shpejti do të rikthehen sërish në Londër.

Ata do të rikthehen në vendin e tyre në kuadër të ditës së shërbimit, e cila organizohet në mars. Fansat e çiftit janë lumturuar shumë nga ky lajm dhe mezi po presin t'i shikojnë prapë në Londër.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Modelja tatuazhon brendinë e syve, rrezikon të humbasë krejtësisht shikimin (FOTO LAJM)
Shuhet toga turke në Siri, fregatat ruse futen në Stamboll (FOTO LAJM)
"Thjesht po pres të vdes", zbardhet telefonata e babait të Sabrinës me policinë
$475,000 për 9-vjeçarin me nanizëm, por Quaden sapo bëri veprimin e jetës
Rritet bilanci nga koronavirusi në Itali, 17 viktima dhe 653 të prekur

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media