Home Bota
Gazetari raporton në borë dhe shi, plas rrëmuja në rrjet
Gazetari i ITV Scotland, Peter Smith është bërë kryetemë në rrjet pasi po raportonte në kushte të vështira.

Sipas Daily Mail që ka publikuar pamjet, gazetari nuk e ndali raportimin e tij duke “shpërfillur” kushtet atmosferike.

Teksa shtrembëronte fytyrën pasi uji i rrëshqiste në hundë, Smith thoshte për teleshikuesit:

“Kemi parë një dimër skocez vetëm në një ditë” me vetëtima, shi dhe dëborë – që të gjitha për një ditë”.

Por kjo ka nxitur shumë reagime në rrjetet sociale pasi komentuesit e kanë kritikuar sakrificën për të raportuar live në këto kushte të vështira. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Modelja tatuazhon brendinë e syve, rrezikon të humbasë krejtësisht shikimin (FOTO LAJM)
Shuhet toga turke në Siri, fregatat ruse futen në Stamboll (FOTO LAJM)
"Thjesht po pres të vdes", zbardhet telefonata e babait të Sabrinës me policinë
$475,000 për 9-vjeçarin me nanizëm, por Quaden sapo bëri veprimin e jetës
Rritet bilanci nga koronavirusi në Itali, 17 viktima dhe 653 të prekur

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media