Home Bota
Çfarë i tërhoqi ndjekësit kaq shumë tek kjo veshje e Kate Middleton? (FOTO LAJM)
Dukesha e Cambridge, Kate Middleton ka dalluar gjithmonë për elegancën dhe finesën në veshjet e saj. Së fundmi 38-vjeçarja është shfaqur në një event në Londër krah partnerit të saj, Princ William e veshur e gjitha në ngjyrë të errët.

Kate e kishte kombinuar xhaketën në ngjyrë blu të ‘Alexander McQueen’ me një palë çizme të zeza të firmës së njohur ‘Ralps Lauren’.

Kate ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me këtë ‘look’, më të cilin shfaqej dhe mjaft e qeshur. Megjithatë kjo nuk është hera e parë kur Middleton dallon për shijet e veçanta dhe firmat e njohura me të cilat bashkëpunon për t’u veshur.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Modelja tatuazhon brendinë e syve, rrezikon të humbasë krejtësisht shikimin (FOTO LAJM)
Shuhet toga turke në Siri, fregatat ruse futen në Stamboll (FOTO LAJM)
"Thjesht po pres të vdes", zbardhet telefonata e babait të Sabrinës me policinë
$475,000 për 9-vjeçarin me nanizëm, por Quaden sapo bëri veprimin e jetës
Rritet bilanci nga koronavirusi në Itali, 17 viktima dhe 653 të prekur

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media