Home Bota
Foto historike që ju bëjnë të zhyteni në botën e "djeshme" (FOTO LAJM)
Gratë gjermane duke larë rrobat e tyre me ujë të ftohtë në një rrugë në Berlin, 1945
Prindërit dhe gjyshërit kanë kaluar shumë momente të paharruara në të kaluarën.

Në këtë artikull, ju mund të shihni disa nga këto episode të jetës së tyre që nuk janë vetëm kujtime, por histori.

Më lart do gjeni me ju 16 foto historike që do t’ju ndihmojnë të zhyteni në botën e “djeshme”. Fotot janë siguruar nga Brightside.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Modelja tatuazhon brendinë e syve, rrezikon të humbasë krejtësisht shikimin (FOTO LAJM)
Shuhet toga turke në Siri, fregatat ruse futen në Stamboll (FOTO LAJM)
"Thjesht po pres të vdes", zbardhet telefonata e babait të Sabrinës me policinë
$475,000 për 9-vjeçarin me nanizëm, por Quaden sapo bëri veprimin e jetës
Rritet bilanci nga koronavirusi në Itali, 17 viktima dhe 653 të prekur

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media