Home Bota
Kate Middleton siç nuk e keni parë ndonjëherë, ushtrohet para kamerave me tuta dhe atlete (VIDEO)
Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton, ka teguar aftësitë e saja sportive në SportAid, në Londër.

38-vjeçarja garoi me yllin e ekipit GB, Jesicca Ennis-Hill dhe provoi taekëondo, duke treguar se një nga pasionet e saj më të mëdha janë sportet.

Kate ishte veshur me një palë pantallona jeshile, një triko jeshile me xhaketë të zezë sipër dhe me taka të zeza.

Ndërsa u përfshi në lojëra, sigurisht hoqi xhaketën dhe takat dhe veshi atlete sportive.

Ajo dukej shumë e lumtur dhe e qeshur, por njëkohësisht shumë sportive dhe e bukur.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Fshati italian plotësisht në karantinë, banorët janë pjesë e një “laboratori njerëzor" (FOTO LAJM)
Video bëhët virale, aktori i njohur kap fansen nga fyti dhe e përplas në tokë (VIDEO)
Kina nuk shënon asnjë vdekje nga koronavirusi, për herë të parë nga janari
"Kur u lansua 3G, doli SARS-i, me 4G doli gripi i derrave, me 5G tani Covid-19"
Çfarë duhet të dini për pandeminë sot

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media