Home Bota
Politikani italian vetizolohet nga frika e koronavirusit, ka një video-mesazh për qytetarët (VIDEO)
Frika nga koronavirusi ka bërë që presidenti i rajonit të Lombardisë në Itali, Attilio Fontana të japë sot një mesazh për të gjithë qytetarët.

Fontana me anë të një video ka treguar se një nga anëtarët e stafit të tij ishte prekur nga koronavirusi, por pas analizave pjesa tjetër e stafit nuk ka pasur probleme. Ai ka shtuar se sëmundja nuk është e rëndë, por është shumë ngjitëse.

“Nuk është një sëmundje e rëndë, por është problematike për shkak se shpërndahet në mënyrë të rrufeshme”, ka thënë Fonanta gjatë një deklarate të lëshuar për RTL dhe të publikuar në faqen e tij në Facebook. Që prej ditës së djeshme ai është në vetizolim.


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Fshati italian plotësisht në karantinë, banorët janë pjesë e një “laboratori njerëzor" (FOTO LAJM)
Video bëhët virale, aktori i njohur kap fansen nga fyti dhe e përplas në tokë (VIDEO)
Kina nuk shënon asnjë vdekje nga koronavirusi, për herë të parë nga janari
"Kur u lansua 3G, doli SARS-i, me 4G doli gripi i derrave, me 5G tani Covid-19"
Çfarë duhet të dini për pandeminë sot

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media