Home Bota
Princi Charles rezulton pozitiv ndaj koronavirusit
Princi i Uellsit ka rezultuar pozitiv për koronavirusin. Lajmin e ka konfirmuar Shtëpia Mbretërore, ku me anë të një deklarate thuhet se 71 vjeçari deri më tani ka shfaqur vetëm simptoma të lehta.

“Ai ka shfaqur simptoma të lehta, por gjithsesi vazhdon të ketë shëndet të mirë dhe po punon nga shtëpia gjatë ditëve të fundit”, thuhet në deklaratë.

Nga ana tjetër, bashkëshortja e tij 72-vjeçare Camilla ka rezultuar negative për koronavirusin ndërsa çifti ndodhen të vetë-izoluar në Skoci.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
COVID-19/ Spanja shënon 932 të vdekur në orët e fundit
Nuk ulen shifrat e të vdekurve, mësoni sa viktima shënoi sot Italia
Anglia gjunjëzohet nga COVID-19, 684 të vdekur në 24 orët e fundit
Ekspertët vënë alarmin: Mbylleni gjithmonë kapakun e tualetit, do t'ju mbrojë nga COVID-19!
''Supermarketet nuk paraqesin rrezik infeksioni'', epidemiologu gjerman bën zbulimin e rendësishëm

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media