Home Bota
Sot numërohen mijëra jetë të humbura, tregu ku mori këmbë koronavirusi (FOTO LAJM)
Koronavirusi u shpall pandemi botërore prej ditësh, pasi ky infeksion po merr me qindra jetë çdo ditë në shumë vende të botës.

E gjitha dyshohet se lindi në një treg në Wuhan në Kinë, ku nuk respektoheshin kushtet bazë të higjienës, aty ku raportohej se konsumoheshin minj dhe gjarpërinj.

Fotot që do të shihni janë të rënda, por është realiteti i tregut ku shitej gjëja e gjallë në Kinë.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Rëndohet situata edhe në Greqi, shkon në 40 numri i viktimave nga COVID 19
Shiste karkaleca të gjallë, kjo është gruaja e parë që u infektua me koronavirus në Kinë
Pinë alkool për të luftuar koronavirusin, vdesin 300 persona
Situata me koronavirusin, babi i Meghan Markle gjen vend të kritikoj publikisht të bijën (FOTO LAJM)
Njerëzit mbyllur në nga frika e koronavirusit, ujqërit ''zbarkojnë'' në rrugët e Amerikës (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media