Home Bota
Po shpjegonte mësim online, profesori italian ndahet papritur nga jeta
Një profesor ka humbur jetën teksa po shpjegonte mësim online studentëve të tij.

Ai po mbante leksion me videokonferencë teksa papritur u ngrit dhe u largua disa hapa, për të mos u kthyer më.

Të rinjtë që po e ndiqnin online, dëgjuan disa të kollitura dhe më pas heshtje.

Fabrizio Borgi humbi jetën në moshën 58-vjeçare nga infrakti. Profesori mësohet se banonte në Sant’Elpidio të Mare, në mes të qendrës historike. Ai la pas gruan dhe vajzën.

Ishin pikërisht nxënësit ata që lajmëruan ndihmën e shpejtë, pasi pritën disa minuta dhe mësuesi nuk po shfaqej.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Pinë alkool për të luftuar koronavirusin, vdesin 300 persona
Situata me koronavirusin, babi i Meghan Markle gjen vend të kritikoj publikisht të bijën (FOTO LAJM)
Njerëzit mbyllur në nga frika e koronavirusit, ujqërit ''zbarkojnë'' në rrugët e Amerikës (FOTO LAJM)
Legjenda e Turqisë rezulton pozitiv ndaj COVID 19, shtrohet me urgjencë në spital
Nuk përballoi dot krizën nga pandemia, ministri i Financave në Gjermani i jep fund jetës në mënyrë misterioze

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media