Home Bota
"Atake paniku dhe stres", Meghan rrëfen për herë të parë si e ka përjetuar pallatin Mbretëror (FOTO LAJM)
Meghan Markle ka qenë një nga dukeshat më të komentuara të pallatit ‘Kensington’, për shkak të sjelljes së saj e cila binte shpesh ndesh me protokollin e familjes mbretërore.

Pas largimit nga Britania e Madhe, Markle ka zbuluar se ka vuajtur për një kohë të gjatë nga ataket e panikut për shkak të gjithë komenteve negative që qarkullonin në rrjet. 38-vjeçarja ka treguar se e ka përjetuar shumë jetesën e saj në pallatin e famshëm për shkak se ishte gjithmonë në qendër të vëmendjes së mediave.

Me siguri tashmë qe Meghan dhe Harry janë larguar nga ‘Kensington’, shqtësimet e dukeshës më të komentuar kanë mbetur në të shkuarën.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
OBSH bën thirrjen e fortë për shpërndarjen e vaksinave anti-covid: Dështim katastrofik!
Ishte prag vdekjes, 21 vjeçarja i është mirënjohëse COVID-19: Më shpëtoi jetën!
"Dikur dhe Sot", ky fotograf udhëton nëpër Europë dhe sjell pamjet e rralla (FOTO LAJM)
Arrestimi i kryekomunarit të Ulqinit dhe zyrtarëve të tjerë, reagon zv/kryeministri shqiptar
Harrojnë hatërmbetjet, Harry dhe Megan Markle i dërgojnë dhurata për ditëlindje Kate Middleton

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media