Home Bota
"Atake paniku dhe stres", Meghan rrëfen për herë të parë si e ka përjetuar pallatin Mbretëror (FOTO LAJM)
Meghan Markle ka qenë një nga dukeshat më të komentuara të pallatit ‘Kensington’, për shkak të sjelljes së saj e cila binte shpesh ndesh me protokollin e familjes mbretërore.

Pas largimit nga Britania e Madhe, Markle ka zbuluar se ka vuajtur për një kohë të gjatë nga ataket e panikut për shkak të gjithë komenteve negative që qarkullonin në rrjet. 38-vjeçarja ka treguar se e ka përjetuar shumë jetesën e saj në pallatin e famshëm për shkak se ishte gjithmonë në qendër të vëmendjes së mediave.

Me siguri tashmë qe Meghan dhe Harry janë larguar nga ‘Kensington’, shqtësimet e dukeshës më të komentuar kanë mbetur në të shkuarën.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Shtohet ndjeshëm numri i të infektuarve, si paraqitet situata në Bosnje, Kroaci dhe Serbi
I dhanë gjithë kursimet e jetës kondrabandistëve për të shkuar në Francë, mbytet tragjkisht familja
Falë pandemisë, si ja doli Jeff Bezos tani të jetë dy herë më i pasur se Mark Zuckerberg
COVID-19/ Nga e hëna, Gjermania rifutet në karantinë
OBSH nxjerr shifrat e frikshme, kurba e vdekjeve këtë javë prek majat

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media