Home Bota
Sfida në internet: I riu që lëpiu tualetin del me koronavirus
Një influencues nga Kalifornia që mori pjesë në sfidën e lëpirjes së tualeteve thotë se është testuar dhe se ka koronavirus.

Ylli i rrjeteve sociale, i njohur si Larz dhe GayShawnMendes në Twitter, njoftoi fansat mbi diagnozën duke shkruar: Analiza e koronavirusit më doli pozitive.”

Larz përfshiu dhe një video ku dukej i shtrirë në një shtrat spitali. Llogaria e tij është pezulluar, por videoja u ruajt nga Daily Mail.

Vetëm pak ditë më parë, më 20 mars, Larz postoi një video ku lëpinte tualetin e një banje publike. “Ripostoni për të ndërgjegjësuar njerëzit mbi koronavirusin,” shkruajti ai asokohe.

Sfida në fjalë u krijua në fillim të marsit, nga Ava Louise që postoi në TikTok një video të sajën teksa lëpinte një tualet avioni.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Një javë më parë rezultoi pozitiv, legjenda e Operas dërgohet në spital
Rëndohet situata edhe në Greqi, shkon në 40 numri i viktimave nga COVID 19
Shiste karkaleca të gjallë, kjo është gruaja e parë që u infektua me koronavirus në Kinë
Pinë alkool për të luftuar koronavirusin, vdesin 300 persona
Situata me koronavirusin, babi i Meghan Markle gjen vend të kritikoj publikisht të bijën (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media