Home Bota
Shtohet numri i të prekurve nga koronavirusi në Serbi
Ka shkuar në 457 numri i të prekurve nga koronavirusi në Serbi. Vetëm ditën e sotme janë konfirmuar 73 raste të reja.

Nga raporti i fundit deri në 15.00, u testuan mostrat e 295 individëve, 73 prej të cilëve ishin pozitivë dhe 222 negativë.

Në anën tjetër ekspertë të shëndetësisë në këtë vend, kanë paralajmëruar se numri i të prekurve mund të rritet më shumë në ditët në vijim.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Një javë më parë rezultoi pozitiv, legjenda e Operas dërgohet në spital
Rëndohet situata edhe në Greqi, shkon në 40 numri i viktimave nga COVID 19
Shiste karkaleca të gjallë, kjo është gruaja e parë që u infektua me koronavirus në Kinë
Pinë alkool për të luftuar koronavirusin, vdesin 300 persona
Situata me koronavirusin, babi i Meghan Markle gjen vend të kritikoj publikisht të bijën (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media