Home Bota
15 milionë dollarë për kokën e Maduros, Trump e shpall në kërkim për trafik droge
Departamenti i Drejtësisë i SHBA-ve ka publikuar sot akuza penale për trafik droge në adresë të presidentit të Venezuelës Nicolas Maduro.

Departamenti i Shtetit po ofron një shpërblim prej 15 milionë dollarësh për kapjen e Maduros, raporton FoxNews.

Aktakuza ndaj një presidenti shteti në detyrë është jashtëzakonisht e pazakontë dhe është e detyruar të krijojë tensione midis Uashingtonit dhe Karakasit.


Në minutat dhe orët në vazhdim priten informacione më të detajuara.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Legjenda e Turqisë rezulton pozitiv ndaj COVID 19, shtrohet me urgjencë në spital
Nuk përballoi dot krizën nga pandemia, ministri i Financave në Gjermani i jep fund jetës në mënyrë misterioze
Mijëra jetë të humbura, rëndohet bilanci global
E DHIMBSHME/ Infermieri tregon çfarë ndodh brenda kamionëve-morgje (FOTO LAJM)
Koronavirusi nuk pyet, i merr jetën edhe ish-ministrit francez

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media