Home Bota
Infermierja ruse merr masë disiplinore, punon me të brendshme në pavionin e meshkujve (FOTO LAJM)
Po bën xhirron e rrjetit një infermiere në Rusi e cila ka dalë me të bredshme dhe pajisjet mbrojtës për koronavirusin.

Infermjerja në fjale punonte në pavjonin e meshkujve nga ku edhe është fotografuar duke bërë xhiron e rrjetit.

Ajh punonte në Spitalin Tula, 100 milje në jug të Moskës dhe ka marrë menjëhrë masë disiplinore.

Edhe pse pacientët si duket nuk e patën problem veshjen e pazakontë, drejtuesit e spitalit kishin mendim tjetër. Ata e ndëshkuan infermieren për mos plotësim të kërkesave për veshjet mjekësore.

Nga ana tjetër, infermieria që raportohet të jetë në të njëzetat, u shpreh se ishte shumë nxehtë për të veshur uniformën e saj poshtë pajisjeve mbrojtëse. Ajo u shpreh gjithashtu se nuk e kishte kuptuar që pajisjet mbrojtëse që kishte veshur ishin aq shumë transparente.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
11 thesare të fshehura në Luftën e Dytë Botërore, zbulimet nga ditari i oficerit nazist (FOTO LAJM)
Përplas Ferrarin 250 mijë euro me autobusin, shpëton për mrekulli reperi i njohur (FOTO LAJM)
Në hapat e parë të karrierës, dalin në ankand fotot e rralla të Marilyn Monroe (FOTO LAJM)
Bëri s*ks me të burgosurin, arrestohet oficerja simpatike në burg (FOTO LAJM)
Kujt ja merrte mendja, një palë geta lindën "urrejtjen" mes Kate dhe Meghan (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media