Home Bota
Një detaj i vetëm nga Kate dhe William lumturon ndjekësit e pallatit mbretëror (FOTO LAJM)
Një ndryshim i fundit në llogarinë në ‘Twitter’ të Kate Middleton dhe Princ William i ka gëzuar pa masë ndjekësit e dyshes. Dyshja mbretërore ka ndryshuar emrin në llogarinë në rrjetet sociale, duke e bërë atë nga ‘KensingtonRoyal’ në ‘The Duke and Duchess of Cambridge’.

Ky detaj i ka bërë fansat të mendojnë se tashmë çifti do të jetë më pranë ndjekësve të tyre në rrjetet sociale. ‘DailyMail’ ka treguar se kjo është hera e parë që Kate dhe William kanë ndryshuar emrin e tyre në rrjetet sociale në 5 vite.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
11 thesare të fshehura në Luftën e Dytë Botërore, zbulimet nga ditari i oficerit nazist (FOTO LAJM)
Përplas Ferrarin 250 mijë euro me autobusin, shpëton për mrekulli reperi i njohur (FOTO LAJM)
Në hapat e parë të karrierës, dalin në ankand fotot e rralla të Marilyn Monroe (FOTO LAJM)
Bëri s*ks me të burgosurin, arrestohet oficerja simpatike në burg (FOTO LAJM)
Kujt ja merrte mendja, një palë geta lindën "urrejtjen" mes Kate dhe Meghan (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media