Home Bota
Përfundon në psikiatri, çfarë po ndodh me Princ Harryn? (FOTO LAJM)
Mesa duket Princ Harry po përjeton një periudhë të vështirë në jetën e tij. Sipas revistës “Globe”, ai është pranuar në një klinikë psikiatrike në Kaliforni për çrregullim të stresit post-traumatik.

Ai ka pësuar një krizë nervore nga vdekja e nenës së tij, Princeshë Diana, e cila humbi jetën në një aksident me makinë.
Rapotohet se dhimbjen ai e ka mbajtur përbrenda që nga viti 1997.

Për të mos mjaftuar jo, gjendja e tensionuar në familjen mbretërore ka ndikuar shumë tek ai.

Largimi i tij dhe i Meghan Markle nga familja mbretërore i dhanë atij goditjen finale.

Ishte vetë Harry që pranoi në një moment se nuk donte që me Meghan të ndodhte njësoj si me nënën e tij.

Me dëshirën e tyre, ata humbën statusin mbretëror dhe tashmë kanë nisur jetën e re në SHBA dhe mesa duket nuk qenka aspak e lehtë për të.

Në muajin mars, ata mbyllën të gjitha detyrimet mbretërore dhe tashmë kanë vendosur të bëjnë një jetë të thjeshtë larg vëmendjes mediatike.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
11 thesare të fshehura në Luftën e Dytë Botërore, zbulimet nga ditari i oficerit nazist (FOTO LAJM)
Përplas Ferrarin 250 mijë euro me autobusin, shpëton për mrekulli reperi i njohur (FOTO LAJM)
Në hapat e parë të karrierës, dalin në ankand fotot e rralla të Marilyn Monroe (FOTO LAJM)
Bëri s*ks me të burgosurin, arrestohet oficerja simpatike në burg (FOTO LAJM)
Kujt ja merrte mendja, një palë geta lindën "urrejtjen" mes Kate dhe Meghan (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media