Home Bota
''Mami nuk dua që ti të vdesësh'', vritet para vajzës 32 vjeçarja (FOTO LAJM)
Një 32-vjeçare është vrarë tragjikisht brenda shtëpiseë e saj në Wigan, Greater Manchester, teksa aty ndodhej dhe vajza e saj.

Nëna u gjet me shenja thike në trup, ndërsa mediat e huaja shkruajnë se vajza e saj ka parë momentin e dhimbshëm kur e ëma ndërroi jetë.

Raportohet se ajo ka bëritur: “Mami, nuk dua që t’i të vdesësh”. Një burrë është arrestuar si I dyshuar për vrasjen me thike të gruas.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Mes tyre edhe Shqipëria, ndërkombëtarët zgjedhin fotot më kreative për distancimin social (FOTO LAJM)
Protestat për vrasjen e njeriut me ngjyrë të shkaktuar nga policia në SHBA, shndërrohen në të dhunshme (VIDEO)
11 thesare të fshehura në Luftën e Dytë Botërore, zbulimet nga ditari i oficerit nazist (FOTO LAJM)
Përplas Ferrarin 250 mijë euro me autobusin, shpëton për mrekulli reperi i njohur (FOTO LAJM)
Në hapat e parë të karrierës, dalin në ankand fotot e rralla të Marilyn Monroe (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media