Home Bota
Vajza dhe vjehrra shohin tmerr me sy, aktori i jep fund jetës (FOTO LAJM)
Aktori i njohur i Hollywood, Hagen Mills i dha fund jetës së tij pasi dyshohet se qëlloi nënën e fëmijës së tij.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Kentucky të martën, konfirmoi policia, shkruajnë mediat e huaja.

29 vjeçari Mills, kishte qenë duke e pritur viktimën, Erica Price, 34 vjeçe dhe hapi zjarr mbi të kur ajo u kthye në rezidencën ku Mills po mbante peng vajzën e tyre të vogël dhe nënën e Price, tha Departamenti i Policisë Mayfield.

Oficerët kur shkuan në vendngjarje e gjetën 34 vjeçaren jashtë rezidencës me plagë arme në krah dhe gjoks.

Sipas policisë, Price ishte ende në jetë kur mbërritën oficerët dhe u tha atyre se Mills e kishte qëlluar e më pas kishte qëlluar veten.

Aktori Mills u deklarua i vdekur në vendin e ngjarjes, kurse partnerja e tij u transportua në spital dhe tani ndodhet në gjendje të qëndrueshme.

Nëna dhe vajza e Price nuk raportohet të jenë lënduar gjatë incidentit.

Nga kërkimet në internet shihet se aktori ka pasur një histori arrestimesh për vepra penale. Ai njihej për rolin në serialin dramatik Baskets, i krijuar në 2016 dhe fitues i një çmimi Emmy.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
11 thesare të fshehura në Luftën e Dytë Botërore, zbulimet nga ditari i oficerit nazist (FOTO LAJM)
Përplas Ferrarin 250 mijë euro me autobusin, shpëton për mrekulli reperi i njohur (FOTO LAJM)
Në hapat e parë të karrierës, dalin në ankand fotot e rralla të Marilyn Monroe (FOTO LAJM)
Bëri s*ks me të burgosurin, arrestohet oficerja simpatike në burg (FOTO LAJM)
Kujt ja merrte mendja, një palë geta lindën "urrejtjen" mes Kate dhe Meghan (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media