Home Bota
Nuk ishte akoma Zonjë e Parë, rrjeti mbushet me fotot e Melania Trump kur ishte e re (FOTO LAJM)
Sa herë shfaqet në publik, Melania Trump tërheq vëmendjen jo vetëm se është gruaja e presidentit amerikan, por edhe për shkak të look-ut të saj, dhe elegancës.

Melania Trump kur ishte e re-përmes fotove

E lindur në Slloveni nga prindërit Viktor Knavs dhe Amalija Knavs, Melania udhëtoi si emirgrante në Amerikë.

Melania, ish modele, biznesmene dhe Zonja e parë e Shtëpisë së Bardhë është sot 50 vjeçe, nënë e një djali që quhet Barron Trump.

Por si ka qenë ajo e re? Në një faqe në Instagram, me gjasë e hapur nga fansat janë të postuara foto të saj në risi dhe përgjatë viteve.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Mes tyre edhe Shqipëria, ndërkombëtarët zgjedhin fotot më kreative për distancimin social (FOTO LAJM)
Protestat për vrasjen e njeriut me ngjyrë të shkaktuar nga policia në SHBA, shndërrohen në të dhunshme (VIDEO)
11 thesare të fshehura në Luftën e Dytë Botërore, zbulimet nga ditari i oficerit nazist (FOTO LAJM)
Përplas Ferrarin 250 mijë euro me autobusin, shpëton për mrekulli reperi i njohur (FOTO LAJM)
Në hapat e parë të karrierës, dalin në ankand fotot e rralla të Marilyn Monroe (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media