Home Bota
Njihuni me gratë bukuroshe të miliarderëve më të rëndësishëm në botë (FOTO LAJM)
Ato janë te bukura dhe të tashmë mjaft të pushtetshme. Bëhet fjalë për gratë e miliarderëve më të mëdhenj në botë.

Shumë prej tyre më te reja në moshë se bashkëshortët e tyre, ato duket se kanë gjetur lumturinë krah njerëzve me te pushtetshëm në planet.

Mes famës dhe luksit, ato janë gjthmonë në qendër të mediave të ndryshme botërore.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Donald Trump i kërkon të buzëqeshë, Melania nuk do t’ia dijë (VIDEO)
Merkel: Ky është mandati im i fundit në krye të Gjermanisë
"Babi ndryshoi botën", vajza 6-vjeçare e George Floyd po përlot rrjetin (VIDEO)
Angela Merkel nudo, publikohen fotot e ralla të kancelares gjermane (FOTO LAJM)
Trump e pranon: U fsheha ne Bunker gjatë protestës në Shtëpinë e Bardhë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media