Home Bota
I mbani mend vajzat e James Bond që bënë namin, si duken sot bukuroshet (FOTO LAJM)
Më e famshme për Denise ishte martesa me aktorin Charlie Sheen që përfundoi me divorc në 2005.
Femrat në rolet e serialit të famshëm të spiunëve James Bond, kanë qenë po aq të dashura për publikun sa dhe vetë krye-agjenti.

Ndër vite ato janë kthyer në simbole të ‘femme fatale’ siç ishin aktoret si Ursula Andress, Barbara Bach and Gloria Hendry.

Asnjë seri e James Bond nuk do të ishte e plotë pa një nga vajzat e çelikta të njohura si ‘Bond Girl’, duke zbutur agjentin sekret, e duke çimentuar statusin e tyre.

Por ku janë sot ish-sirenat e ekranti të aksionit?

Historinë e tyre e gjeni më lart në galerinë fotografike.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Merkel: Ky është mandati im i fundit në krye të Gjermanisë
"Babi ndryshoi botën", vajza 6-vjeçare e George Floyd po përlot rrjetin (VIDEO)
Angela Merkel nudo, publikohen fotot e ralla të kancelares gjermane (FOTO LAJM)
Trump e pranon: U fsheha ne Bunker gjatë protestës në Shtëpinë e Bardhë
Dalin fotot e rralla, kur Ivanka Trump njihej vetëm si "goca e babit" (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media