Home Bota
I mbani mend vajzat e James Bond që bënë namin, si duken sot bukuroshet (FOTO LAJM)
Ursula Andress tha: "Ky bikini më ktheu në një sukses. Si rezultat i rolit në ‘Dr No’ si e para Bond Girl, unë nisa të zgjidhja rolet që dëshiroja dhe u bëra financiarisht e pavarur." Sot ajo jeton në Rome e në Zvicër dhe ka një djalë Dimitri Hamlin, 40 vjeç, me ish-të fejuarin Harry Hamlin.
Femrat në rolet e serialit të famshëm të spiunëve James Bond, kanë qenë po aq të dashura për publikun sa dhe vetë krye-agjenti.

Ndër vite ato janë kthyer në simbole të ‘femme fatale’ siç ishin aktoret si Ursula Andress, Barbara Bach and Gloria Hendry.

Asnjë seri e James Bond nuk do të ishte e plotë pa një nga vajzat e çelikta të njohura si ‘Bond Girl’, duke zbutur agjentin sekret, e duke çimentuar statusin e tyre.

Por ku janë sot ish-sirenat e ekranti të aksionit?

Historinë e tyre e gjeni më lart në galerinë fotografike.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Bëri s*ks me të burgosurin, arrestohet oficerja simpatike në burg (FOTO LAJM)
Kujt ja merrte mendja, një palë geta lindën "urrejtjen" mes Kate dhe Meghan (FOTO LAJM)
Danimarka hap kufijtë për çiftet që jetojnë në distancë
Shitësja nuk i shërbeu pasi nuk kishte një maskë, gruaja heq të brendshmet dhe i vendos në fytyrë (VIDEO)
Oficerja e burgut kapet në momente intime me të burgosurin, i vihen prangat (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media