Home Bota
Kujt ja merrte mendja, një palë geta lindën "urrejtjen" mes Kate dhe Meghan (FOTO LAJM)
Fakti që mes dy kunatave, Kate Middleton dhe Meghan Markle, marrëdhëniet nuk janë të mira është diçka e ditur.

Por deri tani arsyet e krisjes mes bashkëshorteve të princit William dhe Harry të Anglisë, nuk ishin bërë me dije.

Siç shkruan “The Sun”, pak para martesës së Meghan me Harry, në 19 maj 2018, mes dy kunatave pati një debat të ashpër lidhur me getat.

"Ishte një ditë e nxehtë dhe me sa duket pati një debat nëse shoqërueset e nuses duhet të mbajnë geta. Kate, duke ndjekur protokollin, mendoi se duhet. Ndërsa Meghan nuk donte", i tha një burim afër familjes mbretërore, tabloidit britanik.

Etiketa mbretërore parashikon që gratë të mbajnë geta dhe çorape, ndërsa Meghan gjithmonë ka qëndruar kundër këtij vendimi. Që nga ai moment marrëdhëniet mes Kate dhe Meghan, nuk u rikuperuan më.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Infektohet me koronavirusi ylli i filmave indianë bashkë me vajzën 8 vjeçare
Britanikët nuk zënë mend, vazhdojnë të dynden në festa të shthurura (FOTO LAM)
Trump vendos maskën për herë të parë që nga fillimi i pandemisë
Vrau të dashurën pastaj veten, tragjedi shekspiriane mes të rinjve
Në vetëm 3 hapa! Mësoni si t’ia fitoni zemrën vjehrrës! (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media