Home Bota
Bëri s*ks me të burgosurin, arrestohet oficerja simpatike në burg (FOTO LAJM)
Një oficere burgu ka rënë në pranga të policisë ditën e hënë.

Ngjarja ka ndodhur në Australi, ajo dyshohet se ka kryer marrëdhënie me një të burgosur, në ambientet e qelisë.

Melissa Gooduin, 25 vjeçe, u arrestua të hënën në mëngjes për ngjarjen me të burgosurin e cila ka ndodhur në nëntorin e vitit të kaluar.

Policia pretendon se në pesë raste ajo kishte pasur marëdhënie seksuale me një të burgosur, në Qendrën e Paraburgimit dhe Pritjes Metropolitane të Sidneit, në Silverëater, në perëndim të qytetit.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Infektohet me koronavirusi ylli i filmave indianë bashkë me vajzën 8 vjeçare
Britanikët nuk zënë mend, vazhdojnë të dynden në festa të shthurura (FOTO LAM)
Trump vendos maskën për herë të parë që nga fillimi i pandemisë
Vrau të dashurën pastaj veten, tragjedi shekspiriane mes të rinjve
Në vetëm 3 hapa! Mësoni si t’ia fitoni zemrën vjehrrës! (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media