Home Bota
Kopje të frikshme, këta njerëz të rëndësishëm në botë kanë gjetur sozinë e tyre (FOTO LAJM)
Të gjithë ne kemi sozinë tonë diku në botë, por ndoshta nuk do e njohim kurrë.

Këta njerëz të famshëm kanë pasur të fatin të shoh nga afër "kopjet" dhe për hir të së vërtetës ngjashmëria mes tyre është e frikshme.

Nga Kim Jong-un, te Shakira, në fotogalerinë e mësipërme do të njiheni me disa nga sozitë e njerëzve të rëndësishëm në botë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Dalin pamjet! Turqia dërgon 25 anije ushtarake përballë ishujve grekë (FOTO LAJM)
TikTok, "armiku shtetëror" numër një në SHBA
E prekur me koronavirus, gruaja gënjeu estetisten dhe shkoi të bënte thonjtë
Alarm mes Turqisë dhe Greqisë, mblidhet urgjent kabineti qeveritar në Athinë (FOTO LAJM)
Shpërthimi dhe protestat në Beirut, dorëhiqet qeveria libaneze

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media