Home Bota
Kopje të frikshme, këta njerëz të rëndësishëm në botë kanë gjetur sozinë e tyre (FOTO LAJM)
Të gjithë ne kemi sozinë tonë diku në botë, por ndoshta nuk do e njohim kurrë.

Këta njerëz të famshëm kanë pasur të fatin të shoh nga afër "kopjet" dhe për hir të së vërtetës ngjashmëria mes tyre është e frikshme.

Nga Kim Jong-un, te Shakira, në fotogalerinë e mësipërme do të njiheni me disa nga sozitë e njerëzve të rëndësishëm në botë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Pajisja e vogël me Bluetooth që do të ndihmojë për gjurmimin e njerëzve me Covid-19
Këngëtarja shqiptare do të përfaqësojë Qipron për herë të dytë në Eurovizion
Pas ciklonit, Greqia goditet nga tërmeti
Varre të shkatërruara dhe çdo gjë e përmbytur, çfarë la pas cikloni që goditi Greqinë (FOTO LAJM)
Nga 57 mijë të prekur ka vetëm 27 viktima, si po ia del Singapori me COVID-19

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media